O blogu

Ewa i Marek

Witajcie na naszym blogu

Od dawna podróże to nasza pasja, dotychczas co najmniej dwa razy w roku planowaliśmy dalsze wyjazdy wakacyjne. W dobie koronawirusa sporo się zmieniło, zamknięcie i praca zdalna spowodowały, iż zaczęliśmy poszukiwać ciekawych miejsc na krótkie wypady weekendowe bliżej domu. Źródłem wiedzy jest internet i wielokrotnie natrafialiśmy na różne fajne strony, na których ich autorzy opisywali swoje wycieczki. Pomyśleliśmy, że może też warto udokumentować własne doświadczenia, a może staną się one inspiracją dla innych.
Większość informacji na blogu dotycząca wyjazdów zagranicznych pochodzi z okresu przedcovidowego. Ostatnio koncentrujemy się głównie na odkrywaniu ciekawych miejsc na Mazowszu ale nie tylko. Zdjęcia zamieszczone na stronie nie zawsze są najlepszej jakości ale nie jesteśmy profesjonalistami w tej materii. Zdarza się także że pora roku nie zawsze sprzyja uchwyceniu wszystkich walorów danego miejsca.
Wpisy nie zawierają wielu informacji historycznych ale nie to jest celem, a jedynie wzbudzenie ciekawości i dalszego eksplorowania. Staramy się zamieszczać mapki w celu wskazania dokładnej lokalizacji i tam gdzie nagrywanie było możliwe, dodać krótki filmik z drona.

Prosimy o komentarze i opinie, a także wrażenia jeśli udało Wam się dotrzeć w te same miejsca.